ciąża zgaga w ciąży

Jak sobie radzić ze zgagą w ciąży? Naturalne sposoby

Naturalne sposoby na zgagę, zgaga w ciąży, domowe sposoby na zgagę, domowe sposoby na zgagę w ciąży

Ostatnio rzeczywiście zrozumiałam dlaczego od początku ciąży wszyscy pytają się mnie czy nie męczy mnie zgaga. Do tej pory było ok, ale wraz z 10tym tygodniem zaczął się mega zmasowany atak.

W książce „W oczekiwaniu na dziecko” ( Heidi Murkoff, Sharon Mazel, Dom Wydawniczy Rebis, Poznań 2013) przeczytałam, że nikt nie ma takiej zgagi jak kobieta w ciąży 🙂 i niestety w moim przypadku okazało się to prawdą. 

Jak internet długi i szeroki, pełno w nim przepisów na to, jak zgagi nie mieć. Jednak szczerze – stuprocentowo nie pomaga nic.

Co pomaga trochę:
– mleko
– migdały
– dużo wody

Czego unikać:
– owoców
– soków
– pomidorów
– wszystkiego, co kwaśne
– wszystkiego, co słodkie

Czyli, kurna, prawie całego jedzenia świata. Mi pomagały migdały, mleko i woda, oraz pół siedząca pozycja do spania. 

Bardzo dużo informacji o zgadze, nie tylko w ciąży, znajdziecie TUTAJ <<KLIK!!>>.


Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

Related Posts