ciąża czas wolny waga

Tydzień 15

Dziś zaczynam tydzień 15 – czas wlecze się jak nie wiem co. Ja to w ogóle mam chyba problem z czekaniem na przyjemności 🙂 ale póki co naprawdę ciąża mija mi baaardzo powoli.
Dziś spędzam niedzielę w łóżku z książką i serialami (za radą mamy – leń się póki możesz:).


Powoli mijają mdłości (edit: nieprawda, nie minęły, ostatni raz wymiotowałam na tydzień przed porodem), ale zgaga dokucza cały czas i szczerze mówiąc nie mogę już patrzeć na migdały…

Waga: cały czas brakuje mi 3 kg do mojej wagi sprzed ciąży bo przez pierwsze trzy miesiące schudłam 4 kg i dopiero na ostatniej wizycie okazało się, że zaczęłam już tyć – 1kg.

Coś czuję, że teraz to już będzie wagowa równia pochyła, kierunek góra oczywiście… 🙂

Także dziś karmię się serialami! 🙂


Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

Related Posts