najnowsze spotkajmy się w gdyni spotkanie blogerskie

Spotkajmy się w Gdyni – prelekcje gości

Spotkajmy się w Gdyni


Pisałam Wam ostatnio, że po raz pierwszy w życiu byłam na spotkaniu blogerem Spotkajmy się w Gdyni (szczegóły znajdziesz w tym wpisie: Zrobiłam to! Mój pierwszy raz… na spotkaniu blogerek). 


Na takim spotkaniu można nie tylko poznać inne mamy blogujące, ale także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a to za sprawą gości zaproszonych przez organizatorkę – Żanetę z bloga Mother-and-son

Każda z zaproszonych kobiet – prelegentek wniosła zupełnie inną jakość i energię do naszego spotkania. 

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni


Karolina z bloga OdNova przeprowadziła kilka zabaw integracyjno – rozluźniających, dzięki czemu rozładowała atmosferę, a także sprawiła, że poznałyśmy trochę lepiej siebie oraz miejsca, które tworzymy w blogosferze. Podzieliła się z nami również wiedzą na temat nowych trendów w blogosferze.

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni


Marianna z Niania Trójmiasto opowiedziała nam o swojej ścieżce kariery, która doprowadziła ją do założenia właśnie takiej, a nie innej działalności. Osobiście lubię takie historie – motywują mnie i nastrajają pozytywnie do działania. Widzę, że jest więcej kobiet, które wybierają samozatrudnienie, kreatywną pracę na własnych warunkach. Czy budzi się to w nas, kiedy zostajemy matkami? Czy mamy już w sobie to wcześniej? 

Swoją drogą, usługi, które oferuje Niania Trójmiasto również są bardzo ciekawe – niania szyta na miarę, pogotowie nianiowe, myślę, że niejeden rodzic powinien odwiedzić stronę Marianny i dowiedzieć się czegoś więcej 🙂

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni


Marta z bloga Rudym Spojrzeniem na Świat przybliżyła nam zasady tworzenia recenzji na blogu – tym bardziej jej rady były dla mnie wartościowe, bo Marta z wykształcenia jest polonistką. Na jej blogu znajdziecie wiele recenzji książek – jeśli szukacie inspiracji czytelniczych, zajrzyjcie tam koniecznie. 

Ostatnią prelegentką była Agnieszka Kawula, masażystką Lomi Lomi, autorką książki Rozmowy z Hinduskim Mistrzem. Tu również pojawiła się inspirująca opowieść o zmianie życia, postawieniu wszystkiego na nową, jakże niecodzienną kartę, zawalczenie o siebie. Bardzo lubię poznawać takich ludzi i dowiadywać się, że zawsze, ZAWSZE się da. 

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w spotkaniu blogerek Spotkajmy się w Gdyni. Jeszcze raz bardzo dziękuję Żanecie za ogrom pracy, jaki włożyła w organizację oraz wszystkim dziewczynom za przybycie 🙂

Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

Related Posts