buty dla dziecka co u nas na bieżąco na spacer

Żeby się nie zasiedzieć – Buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

Ostatnie chwile przed drugim porodem, ostatnie dni. Myślę, że za dwa tygodnie będziemy już w innym świecie, za trzy z pewnością. Wciąż jeszcze wiele spraw do załatwienia, wciąż jeszcze dopinam kilka rzeczy z pracy, kilka zobowiązań. Za rogiem już czai się odbiór mieszkania, zaczynamy dogrywać ekipę remontową, zbieramy materiały, snujemy wizje. Można by powiedzieć – już czas, już czas! Usiąść na miejscu, odetchnąć, wsłuchać się w siebie. Tylko, że ja chyba najlepiej wsłuchuję się w siebie… w ruchu.

 

Żeby się nie zasiedzieć

Nie chcę się zasiedzieć, nie chcę zastygnąć, chcę ruchu, działania, aktywności. Chcę skorzystać z ostatniego słońca, z ostatnich suchych liści na ziemi, z ostatniej zieleni trawy. Chcę skorzystać z ostatnich chwil w troje, zanim zacznie się nowy świat.

Nie wyobrażam sobie dnia bez wyjścia z domu, choć na chwilę, choć do przydomowej kałuży. Choć czasem się nie chce, a nogi zamiast chodzić, włóczą się po ziemi, bo pobudka znów za szybko, a sen za późno przyszedł, bo brzuch ciąży, bo i czasem sił i cierpliwości już do małego człowieka brak.

Ubieramy się, powoli, buty ubieramy i kurtki, wychodzimy. Na spacerach odpoczywam. Franek biega, gra w piłkę, jeździ na hulajnodze, fizyczne zmęczenie dobrze mu robi, trochę energii uchodzi, trochę mniej emocji się kotłuje. W domu jest różnie, kto choć raz obcował z dwulatkiem, wie o czym mówię – dwulatek to kupa zabawy, śmieszne dialogi, nowe odkrycia co dnia. Ale też emocje, emocje, emocje – silne i nagłe, przychodzące jak burza i faktycznie jak burza potrafiące niszczyć. Dużo tego u nas, dużo pracy, a ta praca nad Frankowymi emocjami jest też i dla mnie pracą, nad moimi emocjami, nade mną samą.

Bardzo mam refleksyjny nastrój ostatnio, przed tymi zmianami – drugie dziecko, budowa, wyprowadzka. Zmiany, zmiany, zmiany. W końcu w dobrym kierunku.

Nie wyobrażam sobie dnia bez codziennego spaceru, by głowę przewietrzyć i myśli ułożyć. Wtedy odpoczywam.

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

Buty dla całej rodziny

Spacery dla mnie to przede wszystkim dobre buty. Buty u mnie dzielą się na te do zadań specjalnych i te codzienne. Czasem chodzimy po polach i kałużach, ale czasem chodzimy jak ludzie po parku.

Bardzo dobry wybór obuwia dla całej rodziny znajdziecie w sklepach Deichmann, wśród nich również znane marki – świetne buty dla dzieci Elefanten, czy obuwie sportowe Fila, Adidas czy Puma. Dla mnie też sprawdzone są marki Deichmanna Memphis – świetne obuwie dla mężczyzn, a mój mąż naprawdę jest wyjątkowo wybredny jeśli chodzi o buty i ubrania.

Elefanteny to świetna marka butów dla dzieci – warte swojej ceny, nadają się też do zadań specjalnych. Ja cenię sobie również marki sportowe – Puma, Adidas czy Fila, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, mają dobre, solidne obuwie. Znajdziecie w ich ofercie traperki, buty typowo zimowe, ale też typowe buty sportowe, które – według mnie – wyglądają przesłodko na dziecięcej stopie.

Ja z kolei dla siebie zawsze marzyłam o butach z nubuku – wiem, wiem, tyle się nasłuchałam o tym, że takie niepraktyczne, jeśli chodzi o czyszczenie. Ale za to jakie piękne! Poza tym w sklepie można od razu zaopatrzyć się w piankę do czyszczenia nubuku i szczoteczkę, chyba nie będzie tak źle, prawda?

Dla mnie Deichmann to świetne rozwiązanie, by wyszukać buty dla całej rodziny, szczególnie z opcją zakupów online. Przystępne ceny i naprawdę dobre, solidne marki.

Polecam również śledzić aktualne promocje, bardzo często można złapać naprawdę wyjątkowe okazje (na przykład buty K. były w promocji -30%).

Franka buty znajdziecie pod linkiem BUTY DZIECIĘCE PUMA

Moje traperki TRAPERY FILA

Buty K. BUTY JESIENNE MEMPHIS

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

buty dla całej rodziny

Related Posts

 • Dobre i wygodne buty to podstawa. Przy takiej pogodzie szczególnie ważne, by nie przemakały i noga się nie pociła.

 • Danuta Brzezińska

  Buty to dla mnie najtrudniejsze zakupy. Kupuje dobre a po dwóch spacerach już mnie odparzają itp. To zniechęca do chodzenia.

  • Ja sporo butów przerobiłam i mam już swoje typy, rzadko eksperymentuję. U mnie sprawdzone marki to Geox, Fila, Puma, Adidas, Nike, Ryłko 🙂

   • Danuta Brzezińska

    Najczęściej noszę Adidas’a, jeżeli chodzi o sportowe. Gorzej z normalnymi bucikami.

 • Mirka

  Pierwsze buty mojego syna to były właśnie Elefanteny i mocno je sobie chwalę. 🙂 Jesienne też miał z tej firmy, dorwalam podczas jednej z promocji.

  • Ja też mam sentyment do tej marki – porządne, dziecięce buty!

 • Mam tak samo jak ty – ciężko wyobrazić mi sobie dzień bez wyjścia na zewnątrz, w roku mam takich dni może kilka i to zazwyczaj jakaś choroba 🙂 A buty muszą być porządne i wygodne. Moje nogi strasznie cierpią w pracy, ale mam takie buty, które wkładam po kilku godzinach stania i mam ochotę biegać. Najwygodniejsze, jakie miałam. A do Deichmanna muszę się wybrać, zobaczyć co nowego, może akurat jakieś fajne przeceny 🙂

  • Warto śledzić promocje:) A teraz w Deichmannie jest fajna kolekcja wybierana przez Margaret – naprawdę świetne propozycje 🙂

 • naszebabelkowo.blogspot.com

  Kocham buty z Deichmanna. Są wygodne, ale nie toporne – co w przypadku mojego rozmiaru 41 naprawdę trudno osiągnąć. Dla Bąbla też zawsze tam kupujemy – i nawet fizjoterapeutka polecała nam ich buciki.

  • Mają dużo dobrych marek 🙂 i warto śledzić promocje!

 • Dla mnie kupowanie butów dla Kuby to istna zmora, serio. 😀 Na szczęście do wiosny mam w temacie spokój (w sumie się okaże po weekendzie, jak mi zamówienie dojdzie). A Ty wybrałaś bardzo fajne modele. 😉

  • Daj znać, jak Wasze wybory zimowe:)

 • Czy deszcz, czy nie, spacer raz dziennie być musi, by się dotlenić 😉 Ale odpowiednie buty to podstawa 🙂