O MNIE

Patrycja – 31 lat, a pstro w głowie. Mama Franka (3 lata) oraz Kazika (3 miesiące), żona K., poduszka dla kota Leona. Kiedyś nauczyciel norweskiego, dziś pełnoetatowa mama, żona, aktualnie na wsi, jednak już w trakcie remontów i powrotu do Wielkiego Miasta Gdańska. Kocha kawę, spanie, kosmetyki naturalne i kąpiel w wannie. W wiecznej pogoni za straconym czasem – pisze bloga, by nie zapomnieć, nie zgubić momentów, myśli, refleksji.


Mamowato.pl to moje miejsce w sieci, w którym dzielę się moimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Na co dzień bardzo próbuję uskuteczniać rodzicielstwo bliskości, z różnym – jak to zwykle bywa – skutkiem. 


Mój blog opowiada o naszej codzienności, ale również o moich około macierzyńskich zainteresowaniach – znajdziesz tu dużo informacji o pieluchach wielorazowych, które stosujemy, metodzie rozszerzania diety BLW, a także o kosmetykach naturalnych, których jestem zagorzałą fanką. 


Jeśli bliskie Ci jest pojęcie rodzicielstwa bliskościwychowania w szacunku i autentyczności, a dodatkowo odrobinę ciągnie Cię w kierunku ekologii, myślę, że się polubimy i zostaniesz tu na dłużej 🙂