Tydzień 16, końcówka czwartego miesiąca, a ja znów czuję się kiepsko. Generalnie moje nadzieje, że wraz z zakończeniem trzeciego trymestru będzie lepiej, okazały się płonne. Wiem, znów jest narzekanie, ale taka już chyba jestem narzekalska.

Nie mogę spać, chodzę jak lunatyk, wykrzesuję z siebie energię tylko do pracy, reszta leży odłogiem.
 
Najbardziej irytuje mnie robienie zakupów, nie chcę sama dźwigać ciężkich toreb, więc robię zakupy na raty czego nienawidzę. Poza tym z jedzeniem wieczny problem. Do tej pory miałam takie tygodnie, np. tydzień pierogowy, tydzień tostowy i wtedy jadłam głównie te produkty. Teraz właściwie na nic nie mam apetytu. Najbardziej martwi mnie, że właściwie od początku ciąży nie jem mięsa, zupełnie nie jestem w stanie się przemóc. Nigdy nie byłam jakaś super mięsna, były też czasy gdy świadomie go nie jadłam. Ale teraz po prostu moje ciało przechodzi bunt na samą myśl o mięsie. Muszę pomyśleć o jakiś mądrych produktach zastępczych.
Moje mądre książki donoszą, że moje dziecko od głowy do pupy ma od 10 – 13 cm. 
 
Pewnie 13 skoro podczas ostatniego badania ginekolog napisał: „rozwój płodu wskazuje na jego dobrostan” 🙂
 
Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK