17 tydzień ciąża

tydzień 17

Tydzień 17 ciąży, 17 tydzień, ciąża

Jestem patologicznie zmęczona. Mało jem, mało śpię. Postanowiłam zrobić sobie wolne do końca listopada. Narazie czuję, że moje ciało ostro daje mi sygnały, że muszę przystopować.


02.12 kolejna wizyta u gina. Czytam “mądre książki” i chyba jestem naprawdę książkowym przykładem, bo mam wszystkie objawy końcówki czwartego miesiąca, czyli: spuchnięte stopy i ręce, drętwienie rąk (w nocy masakra), irracjonalna płaczliwość (o każdej porze dnia i nocy, dziś obudziłam się o 4 w nocy i od razu zaczęłam płakać!:), zmęczenie (to u mnie największy objaw), problemy z koncentracją. Wypisz wymaluj ja.


Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

Powiązane wpisy