Jak tylko zobaczyłam, od razu wiedziałam, że biorę cały komplet. I mam! Świetna seria – moim skromnym zdaniem, Franek wypowie się w maju – Oczami Maluszka. Jestem zachwycona – pomysłem i wykonaniem.

 
Mini dziecko najlepiej widzi obiekty w odległości 20 – 30 cm od jego twarzy – czyli to mniej więcej taka odległość jaką ma dziecko do twarzy matki, gdy jest karmione piersią – sprytne co? Najbardziej lubi i rozpoznaje proste kształty i kolory kontrastowe. Co trochę kłóci się ze wszystkimi kolorowymi, śpiewającymi, grającymi matami edukacyjnymi z mega ilością kolorów i kształtów… no ale cóż, kto mnie zna, wie, że nie od dziś jestem przeciwniczką tego, by dziecku wszystko grało i śpiewało od najmłodszych lat. 
 
Zbyt dużo bodźców sprawia, że dziecko zamiast się rozwijać będzie miało problemy z koncentracją po prostu – patrz ja w centrum handlowym – to bardzo podobne zjawisko! Spróbuj do mnie zadzwonić jak jestem na zakupach – no nie pogadasz:) Tak czy siak – powtórzę – książeczkami jestem zachwycona! Czekam aż Franek je przetestuje:)

 
 
Lubisz wpisy o książeczkach dla dzieci? Zajrzyj do cyklu CZYTELICZE SOBOTY tutaj <<KLIK!>>
 
 
Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK