Od pewnego czasu miałam problemy z zaśnięciem. Pomijam zgagę i ciągłe chodzenie na siku, ale jednym z problemów była oczywiście pozycja. Brzuch już zaczyna mi przeszkadzać, szczególnie, że byłam z tych co to wolą zasypiać na brzuchu.


Na brzuchu z oczywistych przyczyn w ciąży spać się nie da (chyba, że ktoś lubi spać na arbuzie). Na plecach – moja druga ulubiona pozycja do zasypiania – tez zaczęło być niewygodnie – duży brzuch to i ból w okolicach lędźwiowych coraz większy im dłużej się leży na plecach właśnie. A na boku jakoś tak czegoś brakowało. Słyszałam o domowych sposobach (dwuznacznie brzmiąca rada byłych ciężarnych: włóż se coś między nogi:), słyszałam też o „magicznych” ciążowych poduszkach, które później można wykorzystać również do karmienia dzieciaczka. W Smyku trochę odstraszyła mnie cena takich poduszek – pozostało allegro.
 
Zdecydowałam się w końcu na poduszkę cebuszkę firmy Cebababy i powiem Wam, że to jeden z najlepszych zakupów ciążowych do tej pory 🙂
 
 
 
 
Tak teraz śpię 🙂

 
Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK