Z kocykami Martello spotkałam się po raz pierwszy na Targach Mother & Baby w Gdańsku. Pisałam o nich tutaj tutaj. Na stoisku zakupiłam kocyk w samochodziki, który poza słodkim wzorem w dotyku jest po prostu boski.

Każda osoba, która przyszła „se popatrzeć” na Frankową wyprawkę jest absolutnie zachwycona tym kocykiem. To kocyk, w którym zakochuje się od pierwszego dotknięcia. 

Kolory na kocyku są odwrotne z dwóch stron, czyli z jednej strony jest wzór białe auta na niebieskim tle, a z drugiej niebieskie auta na białym tle. Wymiary tego kocyka to 120 x 90.

Kocyk wykonany jest z 100% bawełny organicznej.


Firma Martello proponuje kocyki bawełniane i wełniane, wszystkie wysokiej jakości, ale także „pełnometrażowe” koce dla dorosłych, oraz ubranka dla dzieci oraz ubrania dla kobiet.

Ich chyba najbardziej rozpoznawalnym produktem jest kocyk z danymi, który z pewnością jest pięknym, praktycznym a jednocześnie sentymentalnym prezentem dla niemowlaka (dziadkowie?). To kocyk na którym wpisujemy dane dzieciaczka, np. imię, datę narodzin, wagę i wymiary etc.

Ja przeglądając stronę zakochałam się w narzucie na łóżko dziecięce.

Firma stale się rozwija, polecam zaglądać regularnie na ich stronę i sklep online www.martello.pl. Ostatnio zaglądałam tam w marcu i rzeczywiście pojawiło się sporo nowości od tego czasu. 

Polecam serdecznie zarówno rodzicom, jak i „krewnym i znajomym”, którzy zastanawiają się nad pięknym, praktycznym i oryginalnym prezentem dla niemowlaka (pamiętajcie kocyków nigdy za wiele – jeśli zastanawiacie się co kupić dzieciaczkowi).

Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! 
Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku KLIK!, zacząć obserwować mnie na Instagramie KLIK!, podzielić się tym tekstem przy pomocy ikonek poniżej lub zostawić komentarz.
Bez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!


2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK