Na blogu porobiło się trochę zmian, mam nadzieję, że na lepsze! Mniej więcej tydzień temu przeniosłam się na własną domenę, czyli www.mamowato.pl, która jest po prostu krótsza i łatwiejsza do zapamiętania niż nazwa z „blogspot” na końcu. Ale to nie wszystko.


Dziś rano zainstalowałam DISQUS, czyli „to coś”, co widnieje teraz w miejscu, gdzie zostawialiście swoje komentarze. To narzędzie jest po prostu praktyczniejsze, odpowiedzi na swoje komentarze dostajecie bezpośrednio na Waszego mejla, także nic Wam nie umknie. 

 
Przenosiny dotychczasowych komentarzy obyły się w miarę bezboleśnie, chociaż kilka z nich zostało utraconych, czego mi żal, bo Wasza aktywność na blogu i na Facebooku to moja siła napędowa. W starszych wpisach trochę też rozjechały komentarze i moje odpowiedzi do nich, ale myślę, że przeżyjemy 🙂
 
Odrobinę zmieniło się logo, miałam ochotę na jakiś kolorystyczny akcent.
 
Na górze po lewej stronie macie ikonki Facebooka i Instagrama, kto jeszcze mnie tam nie śledzi, zapraszam!
 
W bocznym menu pojawiła się też ikonka Bloglovin’, gdzie również możecie mnie śledzić. 
 
I co najważniejsze zmienił się szablon bloga. Chciałam, żeby było jasno, przejrzyście i schludnie, chociaż to ostatnie słowo mało do mnie pasuje (haha). 
 
Rozwinęło się też menu na górze – teraz macie, według mnie, łatwiejszy dostęp do starszych wpisów z różnych kategorii. Jeśli najedziecie na kategorię „Dziecko FAQ”, rozwinie się Wam menu podkategorii i możecie cofnąć się w czasie do wpisów prehistorycznych, czyli z okresu mojej ciąży. Pamiętajcie, że wtedy zaczynała się moja przygoda z blogowaniem, więc proszę o trochę wyrozumiałości 🙂 
 
W tej samej kategorii „Dziecko FAQ” są również wpisy z pierwszego roku życia Franka, czyli to, co dzieje się właśnie teraz! 
 
Osobną podkategorię stanowią wpisy o pieluchach wielorazowych. Wiem, że wiele z Was jest ciekawych tego tematu, dostaję dużo zapytań na mejla, a i wpisów dotyczących wielopieluchowania trochę się zebrało (i będą nowe), dlatego w ten sposób osoby zainteresowane będą miały do nich łatwiejszy dostęp. 
 
Dalej w menu macie kategorię „Recenzje”, która też ostatnio się u mnie rozwinęła. Jeśli najedziecie na ten napis, pokaże się Wam podział na recenzje produktów dla dziecka i dla mamy, myślę, że to też trochę ułatwi sprawę, szczególnie jeśli wpisów o moim i Frankowym testowaniu będzie więcej. 
 
Oczywiście nowe wpisy pojawiają się jak zwykle na stronie głównej, a zapraszać Was do nich będę na Facebooku.
 
Mam nadzieję, że wszystko w miarę chodzi, dajcie znać jak Wasze odczucia i przede wszystkim, czy dobrze się tu czujecie, bo to miejsce jest przede wszystkim dla Was!

Podoba Ci się ten wpis?
Puść go dalej!

2017© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK