moim skromnym zdaniem

Zmiany, zmiany, zmiany!


Na blogu porobiło się trochę zmian, mam nadzieję, że na lepsze! Mniej więcej tydzień temu przeniosłam się na własną domenę, czyli www.mamowato.pl, która jest po prostu krótsza i łatwiejsza do zapamiętania niż nazwa z “blogspot” na końcu. Ale to nie wszystko.


Dziś rano zainstalowałam DISQUS, czyli “to coś”, co widnieje teraz w miejscu, gdzie zostawialiście swoje komentarze. To narzędzie jest po prostu praktyczniejsze, odpowiedzi na swoje komentarze dostajecie bezpośrednio na Waszego mejla, także nic Wam nie umknie. 


Przenosiny dotychczasowych komentarzy obyły się w miarę bezboleśnie, chociaż kilka z nich zostało utraconych, czego mi żal, bo Wasza aktywność na blogu i na Facebooku to moja siła napędowa. W starszych wpisach trochę też rozjechały komentarze i moje odpowiedzi do nich, ale myślę, że przeżyjemy 🙂

Odrobinę zmieniło się logo, miałam ochotę na jakiś kolorystyczny akcent.

Na górze po lewej stronie macie ikonki Facebooka i Instagrama, kto jeszcze mnie tam nie śledzi, zapraszam!

W bocznym menu pojawiła się też ikonka Bloglovin’, gdzie również możecie mnie śledzić. 

I co najważniejsze zmienił się szablon bloga. Chciałam, żeby było jasno, przejrzyście i schludnie, chociaż to ostatnie słowo mało do mnie pasuje (haha). 

Rozwinęło się też menu na górze – teraz macie, według mnie, łatwiejszy dostęp do starszych wpisów z różnych kategorii. Jeśli najedziecie na kategorię “Dziecko FAQ”, rozwinie się Wam menu podkategorii i możecie cofnąć się w czasie do wpisów prehistorycznych, czyli z okresu mojej ciąży. Pamiętajcie, że wtedy zaczynała się moja przygoda z blogowaniem, więc proszę o trochę wyrozumiałości 🙂 

W tej samej kategorii “Dziecko FAQ” są również wpisy z pierwszego roku życia Franka, czyli to, co dzieje się właśnie teraz! 

Osobną podkategorię stanowią wpisy o pieluchach wielorazowych. Wiem, że wiele z Was jest ciekawych tego tematu, dostaję dużo zapytań na mejla, a i wpisów dotyczących wielopieluchowania trochę się zebrało (i będą nowe), dlatego w ten sposób osoby zainteresowane będą miały do nich łatwiejszy dostęp. 

Dalej w menu macie kategorię “Recenzje”, która też ostatnio się u mnie rozwinęła. Jeśli najedziecie na ten napis, pokaże się Wam podział na recenzje produktów dla dziecka i dla mamy, myślę, że to też trochę ułatwi sprawę, szczególnie jeśli wpisów o moim i Frankowym testowaniu będzie więcej. 

Oczywiście nowe wpisy pojawiają się jak zwykle na stronie głównej, a zapraszać Was do nich będę na Facebooku.

Mam nadzieję, że wszystko w miarę chodzi, dajcie znać jak Wasze odczucia i przede wszystkim, czy dobrze się tu czujecie, bo to miejsce jest przede wszystkim dla Was!

Podoba Ci się ten wpis?
Puść go dalej!

Powiązane wpisy