czas wolny dla mamy kolorowanki kolorowanki dla dorosłych moim skromnym zdaniem pomysły na prezent

Kolorowanki dla dorosłych – czyli zrelaksuj się!


Usłyszałam o nich w Dzień Dobry TVN (nie śmiej się!) i pomyślałam sobie, że to jest super pomysł, że pamiętam te czasy, kiedy nie było komórek ani nawet telefonów bezprzewodowych i że jak się rozmawiało przez telefon właśnie to trzeba było siedzieć. Siedziałam więc i bazgroliłam. 


Kolorowanki dla dorosłych, bo o nich chcę dziś Wam opowiedzieć, to coś właśnie podobne do tego bazgrolenia podczas rozmowy telefonicznej. Albo na nudnym wykładzie. A nawet i na ciekawym. Tylko, że są trochę lepsze od tego bazgrolenia, bo zawsze wyjdą ładnie.

Poza tym odstresowują. Poważnie! I są dobrym treningiem skupienia i uważności, a te dwie rzeczy są bardzo, bardzo dobre dla naszego umysłu (spytaj buddystę, albo psychologa). Kolorowanki dla dorosłych wyciszają, relaksują, pobudzają kreatywność oraz poprawiają nastrój. 

Także gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, co kupić mi na święta…. To może zajrzeć tutaj i tutaj i tutaj 🙂 

W internetach jest też sporo darmowych kolorowanek dla dorosłych do pobrania, na przykład z tej strony.

Poniżej kilka obrazków – jak na nie patrzę to od razu chce mi się je kolorować (tylko kiedy?:)Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! 
Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku KLIK!, zacząć obserwować mnie na Instagramie KLIK!, podzielić się tym tekstem przy pomocy ikonek poniżej lub zostawić komentarz.
Bez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!Powiązane wpisy