Koniec roku to czas podsumowań, więc i ja postanowiłam podsumować moje blogowe poczynania w 2015 roku. Mimo ze blog powstał w 2014, tak naprawdę „na poważnie” zajęłam się nim gdzieś w połowie 2015 roku, dlatego też statystyki w mojej głowie liczą się od tego okresu.


Wasze ulubione teksty w 2015 to:
 
To był tekst, od którego „wszystko się zaczęło” – zobaczyłam, że ludzie naprawdę chcą czytać, co sobie tu pisałam do mojej „wirtualnej szuflady”. Dostałam kopa i chęć do bywania na tym blogu częściej, co zaowocowało regularną „pracą” nad wpisami i fanpagem na Facebooku. No i opłaciło się – ten wpis przeczytało do tej pory prawie 30 000 osób!
 
To z kolei chyba mój najbardziej osobisty wpis, do napisania którego zbierałam się bardzo długo. Warto było – chociażby po to, by zobaczyć, że nie jestem sama, że traktowanie na porodówce pozostawia wiele do życzenia. Czasem kiełkuje we mnie myśl, by coś z tym zrobić, by coś zmienić. Nie wiem. 
 
 
Wpis, który został wybrany wpisem miesiąca na portalu Mądrzy Rodzice, w co jeszcze nie do końca mogę uwierzyć. Jak to, ja i mój mały blog? 🙂
 
Poniżej pozostałe z dziesięciu najpopularniejszych wpisów na blogu w 2015. Czytaliście wszystkie? 🙂
 
 
 
 
 
 
 
 
Podoba Ci się ten wpis?
 
Puść go dalej!

2017© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK