co u nas moim skromnym zdaniem

Podsumowanie roku – Wasze ulubione wpisy w 2015


Koniec roku to czas podsumowań, więc i ja postanowiłam podsumować moje blogowe poczynania w 2015 roku. Mimo ze blog powstał w 2014, tak naprawdę “na poważnie” zajęłam się nim gdzieś w połowie 2015 roku, dlatego też statystyki w mojej głowie liczą się od tego okresu.


Wasze ulubione teksty w 2015 to:


To był tekst, od którego “wszystko się zaczęło” – zobaczyłam, że ludzie naprawdę chcą czytać, co sobie tu pisałam do mojej “wirtualnej szuflady”. Dostałam kopa i chęć do bywania na tym blogu częściej, co zaowocowało regularną “pracą” nad wpisami i fanpagem na Facebooku. No i opłaciło się – ten wpis przeczytało do tej pory prawie 30 000 osób!


To z kolei chyba mój najbardziej osobisty wpis, do napisania którego zbierałam się bardzo długo. Warto było – chociażby po to, by zobaczyć, że nie jestem sama, że traktowanie na porodówce pozostawia wiele do życzenia. Czasem kiełkuje we mnie myśl, by coś z tym zrobić, by coś zmienić. Nie wiem. 


Wpis, który został wybrany wpisem miesiąca na portalu Mądrzy Rodzice, w co jeszcze nie do końca mogę uwierzyć. Jak to, ja i mój mały blog? 🙂

Poniżej pozostałe z dziesięciu najpopularniejszych wpisów na blogu w 2015. Czytaliście wszystkie? 🙂
Podoba Ci się ten wpis?

Puść go dalej!

Powiązane wpisy