Mam tego dosyć! Ciągłego usprawiedliwiania się brakiem czasu, stękania, marudzenia i ględzenia. Wkurzają mnie tacy ludzie, a sama taka jestem. Od dziś koniec (k****).


Chcę robić rzeczy, chcę szukać inspiracji, chcę być aktywna, chcę nie mieć czasu na smęty. 

 
Cały czas twierdzę, że nie mam czasu, bo to, bo tamto. Sraty pierdaty. wiecie, kto nie ma czasu? Moja koleżanka – ma sześcioro dzieci, prowadzi własny biznes, wygląda jak milion dolarów i co drugi dzień biega 10 km. A jak wpadniesz do niej nawet nie zapowiedziany, to zawsze z Tobą usiądzie, pogada, kawy Ci zrobi, zupy Ci da i ciasta swojskiego. I nigdy, nigdy nie narzeka.
 
Chcę posprzątać w swojej głowie. I wierzę w to, że kto ma posprzątane w domu i uprawia aktywność fizyczną, ma posprzątane w głowie. Zaczynam od ciała. 
 
Ale potrzebuję Waszej motywacji. Chodźcie, kurna, zróbmy to razem!
 
Plan minimum: chcę robić trzy treningi w tygodniu z Moniką Cywińską , one są rozpisane od poniedziałku do piątku, weekend wolny (ale bez ciastek;). Ale na początku chcę robić trzy – muszę sobie dawkować, by się nie zniechęcić 🙂

Tu macie linki do wszystkich filmików:
Poniedziałek KLIK!
Wtorek KLIK!
Środa KLIK!
Czwartek KLIK!
Piątek KLIK!

To dość lekkie treningi (i może też nie są jakieś szałowe wow wow, jeszcze 8 dasz radę, jesteś silna i wciągnij pępek), ale nie jestem chyba w stanie robić nic innego, bo F. jest absorbujący, nie chcę ćwiczyć na jego drzemce (tak, drzemce w liczbie pojedynczej, ostała nam się ino jedna), bo mi szkoda tej chwili dla siebie. 
 
Jeśli mi się uda, może zacznę z czasem wprowadzać te treningi z fit mom.
I nie żreć. Chodźcie, róbcie ze mną. Pliz!


Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! 
Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku KLIK!, zacząć obserwować mnie na Instagramie KLIK!, podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarz.
Bez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!
 
 

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK