Pewnie zauważyłyście, że mnie tu sporo ostatnio. To takie moje postanowienie noworoczne – trochę opóźnione, ale co tam. Chcę pisać dużo, trochę o nas, ale też pokazywać Wam dużo fajnych produktów.

 
Ostatnio przeżywam zachwyt wieloma polskimi firmami i chciałabym się tym z Wami podzielić, także szykujcie się na dużo recenzji – wiecie, co lubię: rzeczy dla dzieci, naturalne kosmetyki, ubrania i tekstylia z naturalnych materiałów, pojawi się też trochę recenzji książek dla dzieci oraz produkty spożywcze bio z dobrych sklepów. 
 
Chcę wprowadzić nowy cykl „Czytelnicze soboty”, gdzie prezentować ciekawe książki dla dzieci – na początek pod lupę pójdzie wydawnictwo Babaryba.
 
W marcu chcę też byście poznały dwa sklepy warte uwagi – z kosmetykami oraz żywnością eko. 
 
Będzie oczywiście sporo testowania, w tym kosmetyków dla dzieci
 
Wszystkie te produkty wybieram starannie i sprawdzam. Piszę Wam tylko o tych, które przetestowałam i sama polecam. Czasem sama piszę do firm, które mnie interesują, czasem firmy odzywają się do mnie. Często odmawiam recenzji, jeśli wiem, że produkt nie jest zgodny z tematem bloga lub po prostu nie spełnia moich wymagań. 
 
Chcę, żebyście miały pewność, że coś, co pojawia się u mnie na blogu uznałam za naprawdę godne polecenia. 
 
Chcę jeszcze bardziej rozwinąć temat BLW i pieluch wielorazowych, bo dużo z Was pisze do mnie na te tematy i wiem, że to Was interesuje. 
 
Chcę też dawać Wam znać, co u nas – pod kątem zakupowym to decyzja o spacerówce, foteliku samochodowym, ale też pod kątem zupełnie życiowym – nasze wzloty i upadki, dużo zabawnych sytuacji. 
 
Będzie też kilka konkursów, także zaglądajcie! I mam nadzieję, że się nie znudzicie mną tak szybko!
 
 
Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! 
Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku KLIK!, zacząć obserwować mnie na Instagramie KLIK!, podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarz.
Bez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

2017© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK