dla dziecka Dobre bo polskie pościel dla dziecka recenzje ubrania i tekstylia

Otul się razem z Manią Otulania


Wiecie, jak lubię polskie produkty – polskich producentów, autorskie projekty. Na blogu bardzo często pojawiają się recenzje polskich produktów i przyznam szczerze, że sama jestem pod wrażeniem, jak wielu ciekawych firm jest na naszym rodzimym rynku.


Dziś chciałabym przedstawić Wam taką firmę, która urzekła mnie swoim wzornictwem. Bardzo lubię mieszanie klimatów etno z nowoczesnością, więc firma Mania Otulania ze swoją kolekcją Łowicz, wpasowała się idealnie w moje oczekiwania.

Mania Otulania to jednoosobowa firma szyjąca między innymi pościele, kocyki oraz różne akcesoria dla najmłodszych. 

Wszystkie projekty i wzory są autorskie, ale – oczywiście – nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła jakości tkanin – wszystkie są 100% naturalne, certyfikowane i bezpieczne dla najmłodszych. 

To dla mnie bardzo ważne, bo moje dziecko jest wrażliwe na wszystkie sztuczności, szczególnie te stykające się bezpośrednio z nagą skórą. 

Oczywiście aspekt praktyczny to jedno, a wizualny to drugie. Dzięki produktom firmy Mania Otulania zaspokoicie jedno i drugie 🙂


Ja skusiłam się na pościel w pudrowe babuszki KLIK!, która mimo że trochę dziewczęca, od razu skradła mi serce. Kolory są przepiękne, żywe i co najważniejsze – nie blakną po praniu.

Mania Otulania to kolejna firma, która dba o klienta od samego początku – przepięknie zapakowane produkty sprawiają, że czujemy się dopieszczeni już od momentu otrzymania przesyłki. 

Rozczuliły mnie napisy na etykietach z napisem “Dbaj o” i ręcznie wpisany nasz własny produkt, który wybraliśmy.Na wiosnę Mania Otulania wprowadza nowe produkty – my testowaliśmy nakładki na pasy i pałąk. Nakładki na pasy używamy w wózku i przyznam szczerze, że są lepsze niż te oryginalne, wózkowe, bo są dłuższe. Za to nakładka na pałąk ma dużo fajnych rzeczy do skubania, co zadowala Franka na długich spacerach 🙂
Wpis powstał przy współpracy z marką Mania Otulania.Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! 
Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku KLIK!, zacząć obserwować mnie na Instagramie KLIK!, podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarz.
Bez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!


Powiązane wpisy