Niedawno pisałam o ubraniach dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, odpowiednich na mniejsze lub większe wyjścia (o tutaj: Matka Polka karmiąca kontra wyjście z domu). Dziś chciałabym przedstawić Wam opcję bardziej casualowo – sportową.


Będąc w ciąży wpadłam na jakiś taki dziwny pomysł, że w sumie nie warto kupować dużo ubrań ciążowych i do karmienia, bo właściwie to tylko na parę miesięcy, a karmić nie wiadomo ile będę (chciałam długo, ale w mojej rodzinie nie było to normą – normą za to było bolesne karmienie, zapalenie piersi etc., więc nie wiedziałam jak to będzie).
 
Jaki to był błąd. Tym sposobem – 11 miesięcy po porodzie zaczęłam na gwałt potrzebować sensownych ciuchów do karmienia (szmatki z zeszłego roku wyglądają już marnie). 
 
Gdybym mogła cofnąć czas, zainwestowałabym w dobrą garderobę na czas ciąży i karmienia już na początku ciąży, kiedy brzuch przestał mieścić w normalne spodnie. Owszem, w ciąży jest się krótko, ale ja zakładam być w niej kilkukrotnie. Warto też wybrać ubrania, które z powodzeniem mogą służyć nam przez okres ciąży, jak i później, gdy karmimy. Tym sposobem, to już wcale nie jest takie bezmyślne, jak na początku myślałam, by kupić porządny zestaw ubrań ciążowo-karmieniowych.
 
Poza tym – kurcze – ciąża, wiadomo, stan błogosławiony, ale ja przez większość czasu czułam się jak błogosławiony owszem, ale jednak wieloryb. Dlatego uważam, że warto poprawić sobie humor i sprawić sobie ładne, ciążowe ciuszki. Przy karmieniu mam podobnie – latam w tych dresach, w tym T-shirtach z rozciągniętym dekoltem… Po domu, spoko, ale robie się ciepło i niedługo nie będę mogła ukryć pod kurtką tej rozciągniętej bluzki 😉
 
We wspomnianym na początku wpisie pisałam o sklepie Pretty Maternity, który jest bardzo dobrym wyborem jeśli chodzi o wielkie wyjścia – macie tam szeroki wachlarz wyjściowych sukienek bardzo dobrych producentów.
 
Dziś z kolei chciałabym przedstawić Wam polskiego producenta ubrań ciążowych i do karmienia piersią – My Tummy. Na ich stronie www.mytummy.pl znajdziecie szeroki wybór ubrań na czas ciąży i karmienia piersią, z których wszystkie produkowane są w Polsce przy użyciu bezpiecznych, niealergizujących materiałów z certyfikatami. Nawet nadruki wykonane są przy pomocy ekologicznych farb, spełniających standardy ubrań dziecięcych.
 
W ofercie sklepu My Tummy znajdziecie zarówno eleganckie ubrania na wyjścia, jak i codziennie, a nawet sportowe bluzki. Wiele z bluzek i sukienek ciążowych, posłuży nam również w trakcie karmienia piersią.
 
Ja – mając w głowie swoje postanowienie o zmianie stylu życia – zdecydowałam się na dwie bluzy sportowe, w których – uwaga, uwaga! – zamierzam biegać. I okazuje się, że można mieć wszystko – można biegać z dzieckiem, można mieć ładne sportowe ciuchy, można biegać i karmić piersią, na trawie, czy gdzie tam i nie musieć wystawiać całej piersi, bo ktoś mądry na tym świecie wymyślił sportowe ciuchy dla matek karmiących. No cudo! 
 
Zdecydowałam się na dwie bluzki z oferty sklepu My Tummyfioletową bluzę do karmienia oraz niebieską bluzę z kapturem.
 
Obie bluzy mają ładne, żywe kolory, i świetne rozwiązania, jeśli chodzi o karmienie piersią (fioletowa ma suwaki z boku, a niebieska wzdłuż). Niebieską można z powodzenie nosić również w ciąży.
 
 
Franek buciki – Lilitup


Wpis powstał przy współpracy z firmą My Tummy.

 
Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! 
Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku KLIK!, zacząć obserwować mnie na Instagramie KLIK!, podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarz.
Bez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!
 
 

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK