W zeszłym roku obchodziłam mój pierwszy Dzień Matki – Farnek miał 9 dni, ja byłam trochę w amoku, na mega adrenalinie. Szczerze? Nie zarejestrowałam go do końca. Dlatego w tym roku postanowiłam uczcić Dzień Matki, tak jakby to było moje pierwsze świadomie obchodzone święto. Mnie jako mamy. Z tej okazji przygotowałam dla siebie przepiękny prezent.

ZRÓB SOBIE PREZENT NA DZIEŃ MATKI!

Tym prezentem jest album, w którym zebrałam zdjęcia moje, Franka, oraz Frankowego taty z ostatniego roku. Ułożyłam je chronologicznie – od zdjęć ze szpitala, kiedy Franek się urodził, aż do teraz – do zdjęć najbardziej aktualnych.

Chciałam zawrzeć w tym albumie skrót całego roku – momenty ważne oraz te zwykłe, codzienne. Pierwszy spacer, pierwszy stały posiłek, pierwsze wspólne święta – ale też zwykły dzień, Franek wyluzowany w samej pieluszce przegląda swoją ulubioną książeczkę. 

Robię bardzo dużo zdjęć, ogromną ilość, staram się zapisywać je w tzw. „chmurze”, aby nie zginęły. Jednak to nie to samo, co prawdziwy album. Nie wiem, jak Wy, ale ja rzadko wywołuję zdjęcia. Robię je i one tak leżą w tej przestrzeni wirtualnej. 
 
Chciałam już wcześniej wywołać zdjęcia z pierwszego roku Franka, troszeczkę na zasadzie Projekt 52, czyli po jednym zdjęciu z każdego tygodnia roku. Jednak Dzień Matki wydał mi się świetną okazją na zrobienie prezentu… samej sobie i zamówieniu albumu ze zdjęciami z naszego pierwszego roku spędzonego we trójkę (no dobra, w czwórkę, wliczając kota Leona).
 
Nie jestem mistrzem fotografii, poza tym większość zdjęć Frankowych robię na szybko, komórką (bo przecież ważny jest moment!). Kiedy Franek się urodził wywołałam kilka tych komórkowych zdjęć i szczerze… było słabo. Dlatego tym razem pozostawiłam to profesjonalistom.
 
Zdecydowałam się na album zamówiony w Printu.pl – drukujemy emocje. Najdłużej chyba zajęło mi wybieranie zdjęć, które chciałam, by znalazły się w albumie. Na stronie printu.pl mamy do dyspozycji kreator, do którego należy załadować zdjęcia, z których będziemy korzystać – później już jest prosto – sami komponujemy nasz album! Kreator jest bardzo intuicyjny i nawet taki komputerowy gamoń, jak ja poradzi z nim sobie bez problemu.
 
W printu.pl możemy również wybrać swój szablon (w tym kilka specjalnych na Dzień Matki) – ja zdecydowałam się na szablon „O mamo”. Możemy również wybrać format książki – 20×20, 25×20 lub 30×30 – ja wybrałam wersję poziomą 25×20. Dodatkowo, możemy zdecydować, czy papier użyty w albumie będzie matowy czy błyszczący (w moim albumie jest matowy).
 
Czekałam na kuriera z niecierpliwością – tak bardzo byłam ciekawa efektu. Czy zdjęcia komórką dadzą radę? Czy w ogóle to dobry pomysł – album z drukowanymi zdjęciami?
 
Szczerze – efekt przerósł moje oczekiwania. Mój album to najpiękniejszy prezent, jaki mogłam sobie zrobić na Dzień Matki – przepiękna pamiątka na całe życie.

Album na dzień matki
Album na dzień matki

 

Z okazji Dnia Matki mam prezent również dla Was! Wraz z printu.pl przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy w wysokości 40% dla każdej osoby, która zechce stworzyć swój własny fotoalbum.
 
Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz ten kod. Chcesz zrobić sobie prezent na Dzień Matki? A może swojej mamie? Może podarować komuś taki album na urodziny? Albo zebrać w nim wspomnienia z wyjazdu, ostatniego roku, jakiegoś wyjątkowego wydarzenia?
 
Wystarczy pobrać swoją zniżkę tutaj <<KLIK!>>, następnie stworzyć swój album na stronie printu.pl, pod koniec w odpowiednim polu wpisać kod rabatowy, który wynosi 40% od ostatecznej kwoty. Kod jest jednorazowy – działa 14 dni od jego wygenerowania. Strona, na której możecie generować kod działa do końca czerwca – dużo czasu, by wymyśleć, jaki fotoalbum stworzyć! 🙂
 
Zrób sobie prezent na Dzień Matki 🙂

Album na Dzień Matki
Album na Dzień Matki
Album na Dzień Matki
Album na Dzień Matki

Album na Dzień Matki

 
Wpis powstał przy współpracy z firmą Printu.pl.

 
Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK