Dobre bo polskie kalendarz kalendarz dziecka najnowsze recenzje

Kalendarz Twojego Dziecka

Kalendarz Dziecka

Jak co roku oprócz mojego kalendarza podręcznego wieszam w naszym centrum dowodzenia (oczywiście kuchni, a raczej kuchnio-pokoju dziennym) kalendarz w dużym wymiarze, na którym widać cały miesiąc. I jak co roku stanęłam przed wyborem takiego kalendarza…


Jeśli chodzi o mały kalendarz – mój podręczny, kryteria mam jasno sprecyzowane – musi być A4, musi być osobna kartka na każdy dzień, osobna kartka na planowanie miesiąca. No i obowiązkowo okładka, która mnie ujmie. 

Duży kalendarz – ten, który wieszamy na ścianie – powinien być trwały, powinno dać się po nim pisać tym, co akurat mam pod ręką (bywa, że kredką), powinien być przejrzysty i po prostu ładny.

Na dużym kalendarzu notuję nadchodzące ważne dni – urodziny przyjaciół i rodziny, wizyty u lekarzy, spotkania – dzięki temu każdego dnia w kuchni wszyscy członkowie rodziny widzą, jeśli zbliża się coś “dużego”


Kalendarz Twojego Dziecka

W tym roku na naszej ścianie zagości jednak trochę inny kalendarz – inny niż wszystkie, które do tej pory mieliśmy – wyjątkowy projekt dwóch przyjaciółek, które postanowiły stworzyć specjalny Kalendarz Dziecka, który możesz personalizować za pomocą naklejek z obrazkami. 


Kalendarz Dziecka


Kalendarz Dziecka


Kalendarz Dziecka


Kalendarz Dziecka

Na ręcznie rysowanych obrazkach znajdziemy piękną historię przyjaźni, ale dzięki kalendarzowi możemy również stworzyć wyjątkową historię dziecka – pozaznaczać w nim ważne momenty (tu świetnie sprawdzą się naklejki, które można dokupić do kalendarza).

Pakietów naklejek jest kilka rodzajów – dla maluszka – to świetny pomysł na prezent dla mam maleńkich dzieci lub kobiet w ciąży – w kalendarzu możemy zaznaczyć pierwszy przewrót, moment, kiedy dziecko usiadło, pierwsze słowo. Dodatkowo pakiet naklejek dla przedszkolaka, naklejki z ocenami. 


Kalendarz Dziecka

Kalendarz Dziecka

Kalendarz Dziecka

Kalendarz Dziecka

Sam kalendarz wydrukowany jest na papierze offsetowym, wieszamy go na miedziano-złotej spirali. Polecam go Wam serdecznie, bo jest po prostu przepiękny, bardzo w mojej stylistyce, a dodatkowo świetnym wydaje mi się pomysł z naklejkami, które można kupować osobno nawet i wykorzystywać również do innych celów 🙂

Kalendarz Dziecka

Kalendarz Dziecka

Kalendarz Dziecka

Kalendarz Dziecka

Kalendarz możecie kupić w sklepie na Facebooku o TUTAJ <<KLIK!>>. Cena kalendarza to 69 zł, a pakiet naklejek to 15 zł

Ale jeśli napiszecie w wiadomości prywatnej do sklepu hasło MAMOWATO kalendarz zakupicie za 59 zł (zamiast 69), a pakiet kalendarz plus naklejki za 69 zł (zamiast 84). Promocja trwa do 5 stycznia – korzystajcie!

Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

Powiązane wpisy