Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda vol. 2

Wydaje się, że jeszcze niedawno informowałam Was na Facebooku o ciekawym wydarzeniu, jakim są Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda, a tu już zaraz szykuje się druga edycja!

Targi odbędą się ponownie 22 – 23 kwietnia w Warszawie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy. Myślę, że nikogo, kto mieszka w okolicy, lub dla kogo dojazd nie jest problemem, nie powinno tam zabraknąć! Szczególnie, że wstęp na targi jest bezpłatny.


Ponad 90 wystawców – lista wciąż jest aktualizowana, a znajdziecie ją tutaj: WYSTAWCY, zaprezentują swoje kosmetyki, udzielą fachowej porady, zainspirują. To ważne, bo większość kosmetyków naturalnych wciąż dostępna jest głównie online, a tu możemy w jednym miejscu pooglądać, podotykać, posprawdzać, powąchać. 

Warto dodać, że obecne na targach będą małe manufaktury, jak JAN BARBA czy DWORZYSK.

Oprócz tego znajdziecie tam opisywane wielokrotnie przeze mnie we wpisach o kosmetykach naturalnych marki takie jak Felicea, Annabelle Minerals, Orientana, Iva Natura, Wytwórnia Mydła, Iossi czy Resibo, a także Yope, Lavera, Ministerstwo Dobrego Mydła, czy Purite.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda vol. 2
Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda vol. 2
Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda vol. 2

Zdjęcia pochodzą z poprzedniej, listopadowej edycji i są autorstwa Patrycji Toczyńskiej.

Podczas Targów będziecie mieć także okazję wziąć udział w niezwykłych spotkaniach – odbędą się warsztaty makijażu kosmetykami mineralnymi marki Annabelle Minerals oraz warsztaty prowadzone przez Aromedę, producenta marki Naturativ. Jej twórcy wprowadzą nas do świata zapachów, które mogą być wykorzystywane w kosmetykach naturalnych. Tajniki makijażu zdradzi także Katarzyna Pokonieczna podczas warsztatów z wykorzystaniem kosmetyków marki Lily Lolo

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.

Świetna inicjatywa! Tak bardzo żałuję, że ze względu na odległość nie będę mogła dotrzeć na Ekocuda! Może kiedy indziej 🙂

Ważne informacje:
Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda vol. 2
Miejsce: Warszawa, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
Data: 22-23 kwietnia
Wstęp bezpłatny

Więcej informacji znajdziecie na www.ekocuda.com.
Jeśli podoba Ci się ten wpis, lub w jakiś sposób uważasz go za przydatny dla siebie, daj mi znać! Możesz polubić mamowato.pl na Facebooku  (tam piszę śmieszne rzeczy, a czasem trochę smutne, albo po prostu zwykłe) zacząć obserwować mnie na Instagramie (tam jest dużo zdjęć i one nie są jakieś ładne, bo trochę nie umiem ich robić), podzielić się tym tekstem przy pomocy poniższych ikonek lub zostawić komentarzBez Was to miejsce nic nie znaczy, cieszę się z każdej Waszej reakcji!

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK