Przy okazji każdej edycji Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda staram się Was informować o tym wydarzeniu. Nie inaczej będzie tym razem – Ekocuda po raz trzeci odbędą się w Warszawie, tym razem w dniach 25-26 listopada.

 

Z każdą edycją pozostaje mi jedynie żałować, że do Warszawy mam tak daleko lub też pisać mejle do organizatorów, by rozważyli zorganizowanie kolejnej edycji w Trójmieście. Jednak Ci z Was, którzy są z Warszawy, mają do niej blisko lub dla których dojazd nie jest problemem, powinni poważnie rozważyć odwiedzenie Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda.

Przede wszystkim wstęp na Targi jest darmowy, a wyjątkowość tych Targów polega na tym, że oprócz wielu znanych i dużych marek kosmetyków naturalnych, pojawiają się też małe, ale za to cudowne manufaktury, domowe firmy czy rodzinne interesy.

Wiele z tych marek bywa wciąż jeszcze mało znanych, a naprawdę warto to zmienić. Z każdą edycją pojawia się coraz więcej wystawców – tym razem będzie ich ponad 100! Oprócz wystawców uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach czy spotkaniach, na przykład z markami typu Annabelle Minerals, Lily Lolo czy Naturativ. Warsztaty są również bezpłatne, jednak obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Wśród wystawców zobaczymy między innymi: Annabelle Minerals, Ministerstwo Dobrego Mydła, Purite, Naturativ, Sylveco, Jan Barba, Ecolore, Pixie Cosmetics, IOSSI, Amilie, Soap Deli, Wytwórnia Mydła, Hagi, Mokosh, Lily Lolo, Lavera, Resibo, Orientana, Felicea i wiele, wiele innych! O wielu z nich mogliście poczytać również u mnie na blogu w zakładce KOSMETYKI NATURALNE.

Więcej informacji o Targach Kosmetyków Naturalnych Ekocuda przeczytacie na stronie www.ekocuda.com

 

TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH EKOCUDA

KIEDY? 25 – 26 listopada

GDZIE? WARSZAWA, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25

WSTĘP : DARMOWY

ekocuda targi kosmetyków naturalnych

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK