Za każdym razem informuję Was o Targach Kosmetyków Naturalnych Ekocuda – za każdym razem śledzę to wydarzenie, bo wiele marek tam wystawianych znam i uwielbiam, wiele z nich też opisywałam na blogu. Co roku jednak nie mogłam dotrzeć na to wydarzenie, bo niestety do wyjazd do stolicy to dla mnie w tym momencie życia misja logistyczna na poziomie wyprawy na Marsa.

 

EKOCUDA – Targi Kosmetyków Naturalnych – w marcu w Gdańsku

 

Za każdym razem też podszeptywałam organizatorom nieśmiało: A może Trójmiasto? W tym roku się udało! W marcu EKOCUDA odbędą się w Gdańsku (Warszawo nie martw się, będzie edycja i u Was).

EKOCUDA w Gdańsku odbędą się 17 i 18 marca w CENTRUM STOCZNIA GDAŃSK. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Ostatnia edycja Targów, która odbyła się w listopadzie w Warszawie, zgromadziła ponad 100 wystawców, a wśród nich znane marki, takie jak Annabelle Minerals, Naturativ, Resibo, Lavera, Sylveco czy Orientana. Ale takie targi to również świetna okazja do poznania mniejszych manufaktur, takich jak Ministerstwo Dobrego Mydła, czy Jan Barba.

Ja z niecierpliwością czekam również na odwiedzenie stoisk sklepów internetowych, jak chociażby jednego z moich ulubionych Better Land Drogeria Ekologiczna.

To co? Z kim się widzę? 🙂

EKOCUDA – Targi Kosmetyków Naturalnych – w marcu w Gdańsku

EKOCUDA – Targi Kosmetyków Naturalnych – w marcu w Gdańsku

Fotografie: Kamila Panasiuk

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK