Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Pomysłów na prezent na Dzień Ojca jest multum, ja dziś pokażę Wam moje typy oraz to, na co się w tym roku zdecydowałam. Moje dzieci są jeszcze małe, dlatego to ja zajmuję się wyborem tego prezentu, choć zawsze przygotowujemy też wspólną laurkę. Myślę, że to fajny pomysł, by mama zadbała o prezent dla taty, tak samo jak tata warto by zadbał o prezent dla mamy na Dzień Matki. Miły gest, a jednocześnie pokazanie dzieciom, że miło tego dnia docenić osobę, która ma swoje święto.

 

Jaki prezent wybrać na Dzień Ojca?

Z prezentami – wiadomo – wiele zależy od osoby obdarowywanej. Czasem ktoś ma swoje pasje, zainteresowania i – jeżeli wiemy, że ktoś marzy o konkretnej rzeczy – myślę, że warto spełnić pragnienie tej osoby. Jeżeli ktoś jest fanem jakieś gry czy filmu, również warto wykorzystać to jako podpowiedź. Ktoś uwielbia książki? Zadanie ułatwione. Ktoś coś kolekcjonuje, albo może po prostu potrzebuje nowego paska, krawatu, bluzy.

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

 

Jeśli jednak nie masz pomysłu – zerknij poniżej. Pokażę Ci kilka moich sugestii na prezenty last minute, które mogą się sprawdzić.

Ja bardzo lubię prezenty personalizowane, lub takie osobiste, od serca. Lubię prezenty, które pokazują, że ktoś usiadł, pomyślał, wybrał naprawdę coś takiego NASZEGO, specjalnie dla tej osoby.

  1. PERSONALIZOWANY PLAKAT DLA TATY

Personalizowany plakat ze zdjęciem z Waszego rodzinnego albumu to zawsze świetny pomysł! Polecam Wam stronę MADE WITH LOVE – ja mam stamtąd metryczki dla Franka i Kazia i jakość jest po prostu przeboska. Wzorów jak zwykle jest ogromna ilość.

  1. FOTOKSIĄŻKA PRINTU

Ja mam taki zwyczaj, że raz w roku zamawiam fotoksiążkę Printu. Trzeci już rok z rzędu mamy cudnie oprawione najważniejsze wspomnienia. Świetny pomysł na prezent właściwie na każdą okazję. Zerknijcie tutaj: FOTOKSIĄŻKA.

  1. PERSONALIZOWANY KUBEK

To zawsze dobry pomysł na prezent. Duży wybór personalizowanych kubków i nie tylko znajdziecie TUTAJ.

  1. KOSZULKA Z NADRUKIEM

Mój mąż jest fanem T-shirtów z nadrukiem, to u nas jeden z prezentów, który zawsze się sprawdzi. Duży wybór ciekawych koszulek z nadrukami znajdziecie TUTAJ.

Ja w tym roku postawiłam na fotoksiążkę Printu. Tak, jak wspominałam – staram się ją zamawiać co roku. Nie wybieram do nich zdjęć z sesji u fotografa, tych ustawionych i z ładnym filtrem. Nie. W moich fotoksiążkach są zdjęcia nieustawiane, kadry nieuczesane, czasem rozmazane, czasem w słabej jakości z komórki na szybko cyknięte. Ot, nasze życie. Ale mi właśnie o to chodzi, by zamknąć każdy rok wspomnień w jednym miejscu, by móc do niego sięgać, z dziećmi oglądać.

No właśnie, dzieci. Z nimi tyle się zmienia, a rok to tak dużo! Tak dużo zmian. Rok temu byłam na początku ciąży, dziś Kazio już z nami, marchewkę wsuwa obok mnie. Raz w roku warto się zebrać i taką książkę zamówić. Ja z mężem korzystamy z takich okazji jak Dzień Ojca czy Dzień Matki i nawzajem się obdarowujemy taką pamiątką. Pamiętam też, że jednego roku zrobiłam taką książkę na Gwiazdkę dla dziadków i do dziś w rodzinie uważane jest to za najlepszy prezent ever.

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

Bardzo lubię fotoksiążki Printu za jakość. Lubię też ich przejrzysty program do projektowania własnej książki. Polecam serdecznie i jako prezent na Dzień Ojca i na inne okazje. A nawet i bez okazji. Cudowna pamiątka na lata.

Jeżeli chcecie zobaczyć nasze poprzednie FOTOKSIĄŻKI PRINTU, zerknijcie do wpisów:

MOJE SPOSOBY NA ZACHOWANIE WSPOMNIEŃ

POMYSŁ NA PREZENT NA DZIEŃ MATKI

POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIADKÓW

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK