Z ogromną przyjemnością spieszę poinformować Was, że 20 i 21 października w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych EKOCUDA! Targi odbywały się początkowo w Warszawie, ale w marcu zadebiutowały w Trójmieście i spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem!

 

Targi kosmetyków Naturalnych EKOCUDA znów w Gdańsku!

W marcu podczas zeszłej edycji pojawiło się aż 75 wystawców, a same targi odwiedziło ponad 7000 osób! Z tego powodu ogromnie cieszę się, że jesienna edycja odbędzie się na Stadionie Energa – w poprzedniej lokalizacji czuło się jednak tę ilość ludzi – było dość tłoczno!

20 i 21 października, czyli w sobotę i w niedzielę na Stadionie Energa w Gdańsku zobaczymy z pewnością dużą ilość marek i osób produkujących kosmetyki naturalne – tych kosmetyków, które nierzadko mamy tylko okazję zamawiać z internetu – tym razem możemy powąchać, podotykać, posprawdzać. Wiele stoisk wystawia testery, wiele również przygotowuje specjalne promocje na targi – naprawdę warto tam być!

Pojawi się wiele wystawców, których znacie i z mamowato – Felicea, Betterland, Wytwórnia Mydła, Manufaktura Mewa i… wiele, wiele innych!

Mam nadzieję, że i tym razem uda mi się zagościć na targach, choć ta edycja wypada w… moje urodziny, ale może to dobry sposób, by je tam świętować? 😉

Szczegóły na stronie EKOCUDA

ekocuda w gdańsku

ekocuda w gdańsku

ekocuda w gdańsku

 

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK