Czy meble dla dzieci muszą służyć tylko celom praktycznym? Czy stolik musi być tylko stolikiem, a krzesło krzesłem? Czy regał powinien służyć tylko do przechowywania rzeczy? A z drugiej strony, czy jeśli znajdziemy inne zastosowanie dla mebli, czy istnieje ryzyko przesady? Czy nie będzie to udziwnione i przekombinowane?

Dziś pokażę Wam meble koncepcyjne, które ostatnio skradły me serce i dla których zaczęłam poważnie się zastanawiać nad totalną rewolucją w pokoju chłopaków! Ci, którzy śledzą nas na Facebooku i Instagramie mieli już szansę podejrzeć produkty My Mini Home – i wiem, że wielu z Was zaciekawił nie tylko design, ale i koncepcja, bo pisaliście sporo zapytań na priv w tej sprawie.

Najpierw słów kilka o twórcach tej marki, ponieważ ja całym sercem jestem przy mamach, które rozwijają własne biznesy – wiem doskonale z czym to się łączy i jakie trudności można spotkać na tej drodze.Często macierzyństwo właśnie pcha nas w zupełnie nowym kierunku, na nieznane wody, sprawiając, że rozwijamy się w czymś, o co byśmy nawet siebie nie podejrzewali. Czasem śmieję się, że macierzyństwo pozwala wyzwolić ogromne pokłady kreatywności, dobrej organizacji, energii. Dlatego z całej siły kibicuję kobiecym biznesom, a tym matczynym w szczególności.

Na blogu często prezentuję produkty osób, których historię znam w mniejszym lub większym stopniu. My Mini Home to tak naprawdę czteroosobowa rodzina, w której każdy ma swój udział w tworzeniu tych przecudnych produktów. Mama Kasia to – mam wrażenie – mózg całej operacji ? Ale nie przeraża jej współtworzenie produktów w przydomowej pracowni wraz ze swoim mężem. Dwójka dzieci dopełnia zespół – bez nich niewiele by się udało, bo to pierwsi testerzy i najsurowsi recenzenci My Mini Home.

 Przepraszam za tę prywatę, ale w dobie produktów z sieciówek, produkowanych masowo, czuję, że takie małe firmy wnoszą ogromną wartość. W szczególności jeśli mamy do czynienia z tak wyjątkowymi produktami, jak te. Już Wam mówię o co chodzi – bo koncepcja to tu kluczowe słowo!

Pomijając aspekt praktyczny – czyli to, że stolik, krzesło czy regał spełniają swoje podstawowe role, dodatkowo mogą być wykorzystywane jako zabawki. Stolik może być domkiem dla lalek, krzesło mostem dla pociągu,parawan może zamienić się w regał, biurko, a do tego cały czas być domkiem do zabawy czy nawet planem miasta. Zastosowań jest wiele, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Cieszę się, że ktoś w końcu wpadł na pomysł, by tak dobrze połączyć przyjemne z pożytecznym – zabawek, w tym też tych wielkogabarytowych –zawsze jest u nas za dużo, choć staram się ograniczać, przy dwójce dzieci w różnym wieku jest to zwyczajnie trudne. Domek dla lalek, bujak, to wszystko zajmuje miejsce. Ale okazuje się, że można stworzyć meble wielofunkcyjne, które do tego nie straszą swoim wyglądem, wręcz zaskakują prostotą, pomysłem,estetyką. Do tego mogą służyć dzieciom w różnym wieku.

my mini home
my mini home
my mini home

Ręczne, solidne wykonanie zapewnia nam mebel na długie lata,który nierzadko rośnie razem z dzieckiem – na przykład stolik rotunda, który my mamy, może po pewnym czasie stać się po prostu stolikiem – półeczką, pięknym dodatkiem do pokoju starszaka. Fenomenalny pod względem pomysłu jest dla mnie parawan, który po dokupieniu elementów może stać się regałem, biurkiem, domkiem dla lalek – ja widzę w nim dziesiątki zastosowań! Gra cieni, teatrzyk dla lalek– dlaczego nie?

Meble składa się w sposób intuicyjny i niezwykle prosty –ponieważ całość nie wymaga ani jednego wkrętu, nie używamy przy montażu żadnych narzędzi. Wszystko zostało przemyślane w ten sposób, że dopasowujemy elementy do siebie i poszczególne części wsuwamy w odpowiednie miejsca i szczeliny.Jednocześnie konstrukcja jest stabilna i powiedziałabym „nie do zdarcia”, bo obaj moi testerzy nie jeńców nie biorą, jeśli chodzi o zabawę, więc i produkty My Mini Home zostały u nas sprawdzone na wszystkie możliwe sposoby – nie ma opcji, żeby to się rozleciało.

My Mini Home to marka nowa, ale widzę, że mają ogromną ilość pomysłów, które możecie śledzić na ich stronie MY MINI HOME, ponieważ cały czas pojawiają się tam nowe produkty. Możecie też śledzić ich profil na Facebooku, bo tam informują o wszystkich nowościach oraz o targach, na których można zobaczyć ich produkty na żywo.

My aktualnie posiadamy dwie rzeczy ze sklepu My Mini Home –ale czuję podskórnie, że to nie koniec ?– mianowicie, naszą domową łódź podwodną, czyli BUJAK RYBA oraz dla mnie wizualnie przepiękny i koncepcyjnie idealny DOMEK ROTUNDA.

BUJAK RYBA

Bujak Ryba to bujaczek świetnie nadający się dla maluszków i starszaków. Moja dwójka trolli swobodnie mieści się w nim jednocześnie. Dzieci mogą bujać się same lub być bujane. Bujak jest stabilny, można bujać się w nim na siedząco lub utrzymywać równowagę na stojąco. Jeśli bujamy się siedząc, w bujaku mamy wygodny podnóżek na stopy.

my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home

Bujak dostępny jest w wersji błękitnej (nasza), szarej lub w kolorze naturalnego drewna. Wykonany jest ze sklejki, jego montaż nie wymaga żadnych narzędzi. Wygląda niewinnie ?,ale naprawdę nie ma opcji, aby się rozleciał – składając go poczujecie, jak solidnie jest wykonany.

Na bujaku, jak na wszystkich produktach My Mini Home, może zostać wykonany personalizowany napis, np. imię dziecka.

Bujak kupicie tutaj: BUJAK RYBA.

DOMEK ROTUNDA

To mój ulubieniec! Domek z konstrukcją otwartą może służyć do zabawy (u nas jest to domek dla ludzików, droga dla samochodów, kraina dinozaurów), ale także może być po prostu półką – dzięki swojej konstrukcji,zapewnia łatwy dostęp do zabawek i książek. Wykonany na planie koła, dzięki podziałkom ze sklejki sosnowej z otworami, idealnie dzieli stolik na półeczki,na których można wyeksponować po jednej, dwie zabawki – zapewniając dziecku swobodny dostęp oraz pozwalając na ekspozycję zabawek, książek, pomocy.

Do tego jest po prostu piękny, to świetny element dekoracyjny w pokoju – u nas naprawdę każdy gość zwraca na niego uwagę. Jest dostępny również w trzech kolorach – błękitny, szary oraz naturalny.

Domek kupicie tutaj: DOMEK ROTUNDA.

my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home
my mini home

Polecam Wam serdecznie obserwowanie My Mini Home, bo mam nieodparte poczucie, ze to wschodząca gwiazda na rynku mebli i dodatków do pokoju dziecięcego – czuję, że zaskoczą nas jeszcze pomysłami!

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK