2 i 3 marca 2019 na Stadionie Energa odbędzie się trzecia gdańska edycja targów kosmetyków naturalnych Ekocuda. Wstęp na targi jest bezpłatny.

To już trzecia edycja targów w Gdańsku! Nie mogę w to uwierzyć, pamiętam, jak informowałam Was zawsze o edycjach warszawskich i zawsze żałowałam, że nie ma takich targów w Trójmieście. No i są, i to już trzeci raz!

Podczas dwudniowego wydarzenia będziecie mieli okazję zapoznać się z nowymi na polskim rynku markami, jak również z tymi, które już zyskały Wasze zaufanie i uznanie. Niezmiennym elementem w programie targów są również warsztaty oraz wykłady.

Ja mam nadzieję poznać nowe perełki, ale również odwiedzić stoiska marek, które znam i lubię, a czasem nawet podchodzę do nich pogawędzić z właścicielami, jak ze starymi znajomymi.

Z pewnością zajrzę więc na stoisko Leafy, zaopatrzyć się w cudowne oleje i mydła, do Felicea po najlepszą na świecie kredkę do oczu, do Pure Bio po moje ukochane cienie do oczu i rozświetlacz czy do miodowej mydlarni po peelingi.

Ciekawi mnie bardzo marka Bioup, którą obserwuję na Instagramie od niedawna i chętnie poznam ich kosmetyki, oraz marka SVOJE, o której naczytałam się już tyle dobrego, że aż wstyd, że ich jeszcze nie testowałam na własnej skórze.

Do tej pory wszystkie edycje targów kosmetyków naturalnych Ekocuda odwiedziło ponad 153 000 osób. To co, zobaczymy się w Gdańsku?

ekocuda gdańsk


2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK