Kiedy pół Polski ma Twoją komodę, a Ty jesteś tak bardzo słaba w diajłaj i wiesz, że sobie nie pomalujesz, nie przerobisz, no nie przeskoczysz, i w sumie kochasz te komody, ale kurna, no tak by się chciało, żeby jakoś inaczej odrobinę wyglądały no…

Nasz salon to pomieszczenie, w którym najczęściej coś zmieniamy, odkąd się wprowadziliśmy, czyli prawie rok (!) temu, salon zmieniał się już 4 razy. Generalnie nasze mieszkanie ewoluuje, szukamy miejsc dla rzeczy, dobrych rozwiązań, dążymy do mieszkaniowego zen, trochę się boimy dużych zmian, jeszcze nigdzie nie poszaleliśmy, bo nie czujemy, jak to będzie ostatecznie, czy obrazki na tej ścianie, czy jednak na tamtej? Eh…

Ale powoli, powoli, niektóre miejsca już są takie na stówę, że tak będzie i koniec. Chociaż wiecie, dwójka dzieci w takim wieku, toż to wszystko płynne jest, pewnie jeszcze milion razy się zmieni (mi to w ogóle, ja mam ochotę robić przemeblowania co pół roku, czego mój mąż oczywiście szczerze nienawidzi).

Ale do brzegu – salon osiągnął swoje tymczasowe zen, z miejscem na zabawki, z miejscem i dla nas. Kto by pomyślał, że w salonie zagoszczą komody Hemnes, które oryginalnie ulokowałam w sypialni naszej oraz (mniejszą) w pokoju dzieci. W międzyczasie tak zwanym zamieniłam je miejscami, czyli większa trafiła do dzieci, a mniejsza do nas do sypialni. Ostatecznie większa wylądowała pod telewizorem. Niedługo potem szarpnęłam się na ostre przestawianie z delikatną wymianą mebli w pokoju chłopaków i tak do dużej siostry Hemnesowej dołączyła i młodsza. Obie stoją w salonie.

regałka
regałka

I nie żebym ja coś do nich miała, broń Boże. Ja je lubię, nawet bardzo, są solidne, są pojemne, są takie, że im drewno prześwituje, więc jak się podszorują to nic, bo to taki urok, że retro i vintydż. Tylko kurde, opatrzyły mi się. I tak chodzę i smęcę memu chłopu, żebym coś znowu tu zmieniła, nawet na instastory Wam pisałam, że mnie to gnębi i gniecie, że już osiągnęłam (prawie) salonową nirvanę (tylko ino z fotelem coś muszę pomyśleć i jakąś półkę na płyty skombinować, czyli wiecie, jak to jest, panta rei, wszystko płynie, mi koncepcja salonu też ciągle płynie, i jeszcze, jeszcze! Najważniejsze – pustą ścianę co za kanapą jest muszę w głowie ułożyć, bo mi się tam wizje różne snują, ale się boję destrukcyjnych możliwości moich dzieci i to mnie hamuje).

No ale wymyśliłam, na coś mi się te instagramy zdały i te pinteresty i się okazało, że jest droga środka, dla tych, co nie umieją i diy i nie pomalują sobie i nie zetrą papierem ściernym, jest nadzieja i dla tych maluczkich, co to nie mają i weny i samozaparcia i kreatywności aż takiej, by się z pędzlami i farbami do drewna na komodę Hemnes rzucić i później zamieszczać z dumą zdjęcia z hashtagiem #ikeahacks. Jest jest droga, którą mogą kroczyć ludki małe jak ja, co to robótkami ręcznymi za pan brat nie są, co się boją, że zepsują (a nawet są tego pewni). Albo co im się nie chce po prostu (to też ja).

I dla takich ludzi wymyślono właśnie gałki i uchwyty meblowe, co sobie można dokupić, wymienić i cieszyć się efektem wow. I Panie kochany, tych gałek i uchwytów jest tyle, że i tydzień można wybierać, a jak przyjdą, to się napatrzeć nie można, takie to kurna piękne.

regałka
regałka
regałka
regałka
regałka
regałka

Więc uprzejmie donoszę, że można. Można mieć własną wersję popularnej komody i to naprawdę niewielkim kosztem.

Nasze gałki pochodzą ze strony REGALKA.PL i są to (oczywiście totalnie subiektywnie) najpiękniejsze gałki świata. Generalnie powiem Wam, że gałki z Regałki na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Solidne, po zamocowaniu wygodne w użyciu (rzec by można, że leżą dobrze w dłoni), no kurcze, ładne po prostu. I do tego, robią robotę. Każdy, dosłownie każdy, kto nas odwiedził od momentu ich zamocowania, zwraca na nie uwagę. Bo wiecie, niby Hemnes, stary i poczciwy, a coś tu jednak nie za Hemnesem wygląda ?

Nasze gałki to SZARE oraz KHAKI. W dużej komodzie dodatkowo dwie środkowe są odrobinę jaśniejsze i mają szarawą aplikację, to dokładnie te gałki SZARAWE.

To co, podoba się Wam efekt?

regałka
regałka
regałka
regałka
regałka
regałka
regałka
regałka
regałka

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK