inspiracje pomysły na prezent prezenty personalizowane

TOP 5 pomysłów na personalizowany prezent dla dziecka i dorosłego

prezenty personalizowane

Personalizowane prezenty mają swoich gorących zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Z jednej strony nowa moda, z drugiej strony ciekawy sposób na pokazanie, że się o kimś pamięta, że się myślało o tej osobie odpowiednio wcześniej i postanowiło zamówić coś wyjątkowego tylko dla niej.

TOP 5 pomysłów na personalizowany prezent dla dziecka i dorosłego

Zwolennicy tych prezentów właśnie taki argument podają najczęściej – że w ten sposób osoba obdarowywana otrzymuje coś stworzonego właśnie dla niej. Z drugiej strony przeciwnicy nierzadko punktują, że można by w to miejsce wykonać po prostu coś własnoręcznie. Co jednak jeśli nie ma się ku temu zdolności? Jak widać, można przerzucać się argumentami w tej kwestii właściwie bez końca.

Myślę sobie, że nawet przeciwnicy prezentów spersonalizowanych zgodzą się ze mną, że są dwie grupy osób obdarowywanych, które zawsze, ZAWSZE ucieszą się z prezentów personalizowanych – to małe dzieci oraz osoby starsze, dziadkowie.

Myślę, że dla dziadków taki prezent będzie miał ogromną wartość sentymentalną, szczególnie jeśli będzie związany z wnukami lub z ich własnymi latami młodości. Dla dziecka gadżet, zabawka z ich zdjęciem, puzzle czy książka dedykowane tylko im, myślę, że będą prezentem wyjątkowym i sprawiającym sporo frajdy i radości.

Dziś chciałam Wam pokazać moje TOP 5 prezentów personalizowanych, które – tak myślę – świetnie sprawdzą się właśnie jako upominki dla dzieci lub dziadków, choć pewnie nie tylko dla nich.

prezenty personalizowane

PUZZLE ZE ZDJĘCIEM i GRA FOTO MEMO

Myślę, że prawie wszystkie dzieci lubią puzzle (Franek uwielbia!), a puzzle, których bohaterami są one same – to musi być hit.  Z kolei gra Foto Memo to nowa odsłona popularnej gry Memory, tylko z dowolnymi osobami, które wybierzecie. To mogą być wspólne chwile Waszej rodziny, lub wspomnienia Waszych rodziców z młodości – tu z kolei możecie stworzyć świetną okazję do wspominek i poznania na nowo starych historii.

PUZZLE kupicie tutaj: PUZZLE ZE ZDJĘCIEM

GRĘ kupicie tutaj: GRA FOTO MEMO

FOTOKARTKA

Drobny prezent na każdą kieszeń, a jakże przemiły! Na urodziny koleżanek i kolegów, na Dzień Babci i Dziadka, na wiele okazji! Bardzo mi się spodobał ten produkt i od razu pojawiły mi się w głowie pomysły na jego wykorzystanie – na przykład jako zaproszenia na urodziny. Dodatkowo do fotokartki możecie załączyć nagrane pozdrowienia, odtworzą się na komórce adresata po sczytaniu kodu. To z kolei pomysł na wzruszający prezent dla osoby, z którą dzielą nas setki czy tysiące kilometrów i nie możemy być z nią w dniu jej czy jego święta.

FOTOKARTKĘ zamówicie tutaj: FOTOKARTKA.

KALENDARZ PAPIEROWY

Mówcie, co chcecie, kalendarz papierowy to niby standard i nic odkrywczego, ale starannie skomponowany, cieszy oko cały rok i przypomina o bliskich. Kalendarzy jest wiele i każdy znajdzie coś dla siebie, bo niemal wszyscy ich używają – możemy wybrać więc ścienny biurkowy, a nawet terminarz roczny.

Zerknijcie na kalendarze tutaj: FOTOKALENDARZE

FOTOKSIĄŻKA

Od lat moim ulubionym prezentem personalizowanym jest fotoksiążka. Właściwie co roku robię jedną dla nas – zbieram w niej nasze wspomnienia, zamykam w jednej książce cały rok. W ten sposób nie giną nam te momenty, bo wiecie, jak to jest – zdjęcia na telefonie, dysku, w chmurze, ale kiedy to przeglądać? Tu papier wygrywa, a fotoksiążki pięknie prezentują się na komodzie.

fotoksiążka cewe
fotoksiążka cewe
fotoksiążka cewe
fotoksiążka cewe
fotoksiążka cewe

Mam takie właśnie postanowienie – jedna fotoksiążka na jeden rok. Znak upływającego czasu, znak zmian. To niesamowite, jak bardzo nasze dzieci lubią też wracać do momentów, kiedy byli maleńcy, nawet Kazio ogląda te zdjęcia z zainteresowaniem. Papier to papier – nic nie zastąpi tu kontaktu z albumem w klasycznej postaci. Jednocześnie zdjęcia nie są tak podatne na zniszczenie, a fotoksiążki są cieńsze i łatwiejsze do przechowywania niż klasyczne albumy fotograficzne.

Dodatkowo zazwyczaj jedną fotoksiążkę w roku staram się komuś sprezentować – babciom, dziadkom, pradziadkowi. Zawsze są wzruszeni i zadowoleni z prezentu. Mojej znajomej tak bardzo spodobał się mój zwyczaj, że na własnym ślubie sprezentowała fotoksiążkę swoim rodzicom i teściom w ramach prezentu.

cewe fotoksiążka
cewe fotoksiążka
cewe fotoksiążka
prezenty personalizowane
cewe fotoksiążka

Fotoksiążki są różne i ja też już różne miałam w ręku. W tym roku zdecydowałam się na CEWE FOTOKSIĄŻKA.

Fotoksiążkę CEWE tworzymy w prostym, intuicyjnym i darmowym programie na ich stronie. Wgrywamy do niego zdjęcia i … zaczynamy tworzyć. Możemy skomponować prosty album, ale mamy też możliwość wybrać spośród gotowych szablonów, decydujemy też o papierze, wymiarach, okładce. To od nas zależy, ile stron będzie miał nasz album, jakie będzie miał ozdobniki, ile zdjęć znajdzie się na każdej z rozkładówek.

Myślę, że prezenty personalizowane mają swój urok, a niektóre z nich mogą być również sposobem na przechowywanie wspomnień. Zerknijcie, jak prezentuje się nasza tegoroczna fotoksiążka.

Fotoksiążkę zamówicie tutaj: CEWE FOTOKSIĄŻKA

Powiązane wpisy