Nie dawno informowałam Was o Targach Kosmetyków Naturalnych EKOCUDA. Targi odbyły się w Gdańsku w miniony weekend (12-13 października) i po raz kolejny zaspokoiła mój apetyt na kosmetyki naturalne.

Niesamowita ilość osób odwiedzających targi świadczy o tym, że ekologiczne i naturalne kosmetyki i rozwiązania, świadome wybory są coraz popularniejsze i częstsze w społeczeństwie.

Ja oczywiście byłam na Targach w biegu, z Frankiem pod pachą, którego bardziej interesował stadion niż targi, ale na szczęście udało mi się dotrzeć tam, gdzie chciałam.

Targi Ekocuda zaskakują mnie za każdym razem czymś nowym, zawsze jest jakiś wystawca, którego wcześniej nie znałam, albo do którego wcześniej, na poprzednich edycjach nie mogłam dotrzeć – tym razem zakochałam się w stanowisku ANWEN – marki przeznaczonej do pielęgnacji włosów.

Zawsze też odwiedzam stałe punkty – IOSSI, MOKOSH, MIODOWA MYDLARNIA polskie marki siostry czyli VIANEK, SYLVECO, BIOLAVEN a teraz także DUETUS.

Byli też wielcy nieobecni – moja Kasia ukochana z Leafy oraz WHY NOT, których kocham za pałeczki do kąpieli.

Mam wrażenie, że odwiedzających jest coraz więcej podczas każdej z edycji, to super, że tylu ludzi interesuje się kosmetykami naturalnymi. Firmy za to kuszą promocjami, gratisami, czy nawet – idąc w duchu zero waste – dolewkami produktów do poprzednich opakowań.

Pokażę Wam tylko część moich łowów z EKOCUDA TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH. Bardzo lubię kosmetyki MOKOSH – to dla mnie wyższy poziom kosmetyków, pięknie pachną, każda kropla działa cuda, a używając ich, ma się wrażenie, że jest się w jakimś ekskluzywnym spa. Przy każdych Ekocudach pozwalam sobie na małe zapomnienie na ich stoisku.

ekocuda relacja
ekocuda relacja
ekocuda relacja
ekocuda relacja

Jeśli uwielbiacie kosmetyki naturalne, ta marka Was nie zawiedzie. Ze mną do domu wrócił niezastąpiony olejek arganowy, oraz kremy – figowy do twarzy i krem pod oczy.

Klasycznie już uzupełniam też na targach braki w kosmetykach, takich na co dzień. Jeśli lubicie dobre kosmetyki za fajną cenę, to myślę, że siostrzane marki VIANEK, SYLVECO, BIOLAVEN, a od niedawna również DUETUS, Was nie zawiodą – znajdziecie wśród nich ogromny wybór kosmetyków dla różnych rodzajów cer, włosów, pasujących do różnych gustów i upodobań.

Szczególnie osobom z cerą skłonną do przetłuszczania się, polecam serdecznie przyjrzenie się bliżej marce DUETUS. Regularne stosowanie tych kosmetyków zdecydowanie pomogło mi ujarzmić moją strefę T i tak znielubiane przeze mnie, wyskakujące znienacka i zawsze w nieodpowiednim momencie – wypryski ?

Ja już czekam na kolejne Ekocuda, a Wy?

ekocuda relacja
ekocuda relacja
ekocuda relacja
ekocuda relacja
ekocuda relacja

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK