O Targach Ekocuda informuję Was za każdym razem – na początku pisałam o warszawskich edycjach, odkąd Ekocuda zagościły w Gdańsku – piszę o nich za każdym razem, czyli dwa razy w roku. I za każdym razem gorąco zachęcam Was do odwiedzenia tych targów!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA TARGI EKOCUDA?

Ja wybieram się na nie za każdym razem z kilku powodów – po pierwsze uzupełnić zapasy. Mam swoje ulubione produkty, ulubionych marek. Często są to po jednym, dwa produkty od danego producenta. Gdybym miała zamawiać wszystko przesyłkami, ogromnie by się to nie opłacało. Od jakiegoś czasu wolę po prostu raz na pół roku pójść na Ekocuda i pouzupełniać zapasy.

Po drugie – można wreszcie wszystko powąchać, podotykać, posprawdzać – rzeczy, produkty, które zazwyczaj są dostępne tylko w Internecie, bo pochodzą od małych firm, manufaktur, domowych cudotwórców.

Po trzecie – można poznać nowe marki – małe firmy mają ogromne trudności z wybiciem się i dotarciem do klienta, a tu proszę, wszyscy są jak na tacy – nic tylko czerpać z tego rogu obfitości.

Po czwarte wreszcie, ogromnie cenię sobie kontakt osobisty, możliwość pogadania z osobami, które stoją za marką, za firmą.

DLATEGO z ogromną ochotą po raz kolejny zajrzę na Ekocuda – uzupełnić zapasy, nawąchać się na zapas, poznać nowych ludzi i spotkać starych znajomych.

Was również zapraszam! WSTĘP JEST DARMOWY.

EKOCUDA W GDAŃSKU – 12 i 13 PAŹDZIERNIKA

GDAŃSKI STADION ENERGA

STRONA WYDARZENIA: EKOCUDA GDAŃSK

ekocuda

Zapowiada się rekordowa ilość wystawców w porównaniu z poprzednimi edycjami. Pamiętajcie, że Ekocuda to nie tylko targi, ale również wykłady i warsztaty, w których można uczestniczyć w trakcie trwania targów.

fot. tytułowa: JOANNA OLESZEK

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK