Jakiś czas temu pytałam Was o naturalne sposoby na wybielanie zębów. Moją uwagę zwróciły produkty z węglem, ale ostatecznie nie odważyłam się na ich zastosowanie. Jednocześnie, przeglądają ofertę firm oferujących produkty z węglem do wybielania zębów, trafiłam na bardzo ciekawy peeling do ciała…

Peeling do ciała Coco Glam z efektem GLOW

Peeling do ciała Coco Glam jest produktem naturalnym, a w jego składzie znajdziecie wiórki kokosowe, cukier, sól z Morza Martwego, olej migdałowy, olej morelowy, z pestek winogron oraz z awokado. Za efekt glow, czyli delikatnej poświaty po zastosowaniu peelingu odpowiada mika – to składnik, który występuje w wielu pudrach, różach czy rozświetlaczach mineralnych. Mika to minerał, który w zależności od stopnia sproszkowania czy rozdrobnienia, ma bardziej rozświetlające lub matujące właściwości.

W peelingu Coco glam efekt jest zdecydowanie rozświetlający, delikatna, złocista poświata, która otula nasze ciało, to dodatkowy efekt, który uzyskujemy dzięki peelingowi. Pozostałe to wygładzenie oraz odświeżenie skóry ciała, a także – dzięki olejom – nawilżenie.

peeling cocoglam
peeling cocoglam
peeling cocoglam

Cudowny, kokosowy zapach dopełnia całości. Opakowanie zawiera aż 200 g suchego peelingu – możemy nakładać go bezpośrednio na zwilżoną skórę lub połączyć z ulubionym olejem czy hydrolatem. Najlepsze właściwości złuszczające zauważyłam jednak po użyciu go bezpośrednio na zwilżoną skórę. Peeling jest bardzo wydajny. Nie jest zbyt mocny, tarcie raczej umiarkowane ?

Efekt glow nie jest przesadzony, wygląda bardzo naturalnie, musi pięknie prezentować się na opalonej skórze (data ważności peelingu to 12 miesięcy od otwarcia, więc zdecydowanie zostawię trochę na lato). Efekt glow jest zaskakująco wytrzymały – nie brudzi ubrań, nie schodzi łatwo ze skóry (utrzymuje się nawet po nałożeniu balsamu).

Peeling kupicie tutaj: COCO GLAM SCRUB DO CIAŁA.

peeling cocoglam
peeling cocoglam

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK