EKOCUDA wracają – po odwołanej edycji wiosennej, w październiku Ekocuda wracają w swojej pierwotnej, stacjonarnej formie.

Targi odbędą się w Poznaniu (3-4 października), Gdańsku (24-25 października) i Warszawie (21-22 listopada). WSTĘP NA TARGI JEST BEZPŁATNY!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Organizacja targów niesie ze sobą pytanie o bezpieczeństwo. Organizatorzy zapewniają jednak, że podczas wydarzenia spełnione zostaną wszystkie normy bezpieczeństwa.

–  Nadchodząca edycja będzie wyjątkowa. Pomimo dużego sukcesu targów wirtualnych wiedzieliśmy, że naszym fanom brakuje stacjonarnych spotkań. Obserwowaliśmy rozwój sytuacji, a także przebieg innych tego typu wydarzeń. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi – Ekocuda będą bezpieczne, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zastosowaliśmy się do wszystkich obowiązujących norm i wdrożyliśmy rozwiązania, które pomogą nam maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo. – zapewnia Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda.

Wyjątkowe oferty i promocje

Na targach jak zawsze pojawią się polscy i zagraniczni wystawcy, prezentując swoje najlepsze naturalne produkty. Na takich targach zawsze można liczyć na promocje, rabaty, często gratisy oraz nowe produkty, które prezentowane są po raz pierwszy. Ja cenię sobie możliwość zakupu produktów często ciężko dostępnych w sklepach online, oszczędzam też koszta dostawy no i najważniejsze – możliwość konsultacji z samymi twórcami! Wystawcy chętnie dzielą się swoją profesjonalną wiedzą i radą.

Wybór jest zawsze tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

Jesienne Ekocuda zawitają w trzech miastach:

– 3-4 października w Poznaniu w budynku Concordia Design

–  24-25 października w Gdańsku na Stadionie Energa

– 21-22 listopada w Warszawie w Centrum Praskim Koneser

Każda przestrzeń zostanie przygotowana tak, by maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo uczestników.

fot. Joanna OLESZEK

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK