Jak wiecie, Ekocuda w Gdańsku po raz kolejny zostały odwołane przez pandemię, ogromna szkoda, bo nastawiłam się już na nie bardzo. Organizatorzy stanęli jednak na wysokości zadani ai zorganizowali targi online. Na czym one polegały?

Na kilka dni przed targami na Instagramowym koncie EKOCUDA, a także na ich stronie internetowej  została opublikowana lista marek, które brały udział w targach online. Byłam już dość dobrze przygotowana do targów, które miały odbyć się na żywo (jestem totalną kosmetyczną maniaczką i totalnie przygotowuję się do takich wydarzeń, oglądam, jakie marki będą na takich targach, spisuję sobie moich ulubieńców, których chcę odwiedzić i u których chciałabym uzupełnić zapasy, przeglądam nowe marki i szukam tych, które mnie zaciekawią, mam też listę potrzeb i pragnień, z którą chodzę po targach).

Tu te wszystkie rzeczy zrobiłam po prostu online. Przejrzałam marki, przejrzałam zniżki i promocje, które oferują (tak, każda marka biorąca udział w targach online dawała spore rabaty i czasem gratisy).

ekocuda online
ekocuda online
ekocuda online
ekocuda online

Na koncie instagramowych EKOCUDA pojawiały się też treści edukacyjne, z których można było dowiedzieć wielu rzeczy o naturalnych kosmetykach i pielęgnacji.

Podczas targów zazwyczaj poluję na kilka moich ulubieńców, na przykład zawsze się staram uzupełnić moją kosmetyczkę o kilka produktów Purobio, które mam wrażenie są jedną z lepszych kolorówek naturalnych. Do pary z Felicea.

Puro bio ma ogromny wybór produktów, jeśli wydaje się Wam, że naturalna kolorówka jest uboga, to się zdziwicie. No i fantastyczny tusz do rzęs, choć wydawało mi się, że nie znajdę dobrego naturalnego tuszu.

Z niecierpliwością czekam na kolejne targi Ekocuda, chciałabym w końcu iść podotykać i powąchać tych wszystkich cudowności, miejmy nadzieję, że spotkamy się w Gdańsku w przyszłym roku.

2020© MAMOWATO.PL | PATRYCJA PTASZEK